Home Lifestyle Akcesoria, które ułatwiają życie

Akcesoria, które ułatwiają życie

porsche

Faceci uwielbiają gadżety – jest to niejako wpisane w ich geny. Uwielbiają na przykłąd smartfony, bo otworzyły przed nimi mnóstwo możliwości. Telefon, sms, e-mail, facebook, twitter, aparat z kamerą, pożyteczne aplikacje. Brakuje pieniędzy na koncie, by zapłacić kartą w sklepie? Stojąc w kolejce do kasy w supermarkecie szybko przelewamy środki z konta oszczędnościowego i bez problemu regulujemy rachunek bez gotówki. Możemy też użyć do tego dedykowanej aplikacji. Dlaczego markowe scyzoryki są tak popularne? Swoje robi ich wielofunkcyjność. Jest tam nóż, śrubokręt, narzędzie do otwierania wina i otwieracz do piwa. Który z panów nie lubi mieć na ręce dobrego, szwajcarskiego zegarka? W zależności od zasobności portfela pozwalamy sobie na różne rarytasy. Sam samochód można też określić mianem gadżetu. Nowoczesne technologie i wszechobecna elektronika nie są niezbędne, ale ułatwiają jazdę i sprawiają, że jest bardziej przyjemna. Często jednak wybór auta nie jest przypadkowy i ma na celu przede wszystkim efekciarstwo.

Z gadżetami jest jak z życiem – różnie bywa. Jest dużo tzw. „chińszczyzny”, więc warto wiedzieć, gdzie kupować wysokiej jakości produkty. Najlepsze gadżety dla mężczyzn znajdziecie w oficjalnym sklepie Porsche. Asortyment jest zaskakująco szeroki. Każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie i jest to prawdziwy raj dla fanów marki. Jakość produktów jest adekwatna do standardów legendarnych niemieckich samochodów.

Wszystko, co lubią panowie

Nie da się ukryć, że sklep oferuje absolutnie ekskluzywny asortyment, więc i ceny nie należą do najniższych, ale na pewno nie będziecie zawiedzeni zakupem. Dostępna jest między innymi unikatowa odzież, inspirowana modelami aut Porsche. Możecie mieć pewność, że do jej produkcji użyto materiałów najwyższego gatunku. Do wyboru są różne koszulki, kurtki, skarpety, czapki i bluzy. Ubrania te są niezwykle komfortowe! Są też kolekcje dla pań, o których oczywiście nie zapominamy. Podobnie jest w przypadku dzieci.

Jak już wspominaliśmy, mężczyźni lubią gadżety. Nawet jeśli nie jesteście szczęśliwymi posiadaczami samochodów Porsche, warto wyposażyć biuro ciekawymi akcesoriami. Podkładka pod mysz, pendrive i skórzane etui na telefon – do wyboru do koloru. Możesz poczuć się jak w kabinie sportowego auta, zamawiając wyjątkowy fotel, idealny dla prezesa przedsiębiorstwa! Ciekawą opcją są efektowne okulary przeciwsłoneczne, skórzane portfele i paski do spodni. Jeśli tylko chcesz, kupisz sobie nawet spinki do koszuli z logo swojej ulubionej firmy! Interesującą pozycją są słynne kalendarze z najwspanialszymi modelami sportowych aut.

Jest też sprzęt sportowy. Porsche to nie tylko pojazdy na czterech kółkach, ale również… rowery! Podziw wzbudzają także akcesoria do golfa. Dostępne są kijki, piłeczki i torby dedykowane tej dyscyplinie. Plus takie przyjemne drobnostki, jak ręcznik plażowy, torby podróżne i różnego rodzaju walizki, niezbędne podczas zagranicznych delegacji. Dasz się zaprosić w świat ekskluzywnych gadżetów?

Tekst powstał przy współpracy z portalem Sklep Porsche