Home Wydarzenia RELACJA z premiery kolekcji Marieta Żukowska X Mokobelle

RELACJA z premiery kolekcji Marieta Żukowska X Mokobelle

Fot.: Radosław NAWROCKI dla MOKOBELLE x Marieta ŻUKOWSKA

Marka MOKOBELLE od lat zachwyca designerską, ręcznie tworzoną biżuterią, ale jej najnowsza kolekcja jest absolutnie wyjątkowa.

W przepięknej przestrzeni butikowej Europejski Boutiques oraz HE Concept Store odbyła się premiera autorskiej kolekcji biżuterii Mariety Żukowskiej o nazwie SEI FELICE BAMBINA zaprojektowanej specjalnie dla MOKOBELLE. Jest efektem wielomiesięcznej współpracy aktorki i ikony stylu z doświadczonym zespołem projektantów i jubilerów. Marieta od zawsze marzyła o stworzeniu własnej biżuterii, w której niezwykła moc talizmanów spotyka się z piękną, niebanalną formą.

Inspiracją do powstania tej kolekcji były zaczerpnięte z chińskiego horoskopu magiczne symbole zwierząt, ezoteryczna siła kamieni szlachetnych oraz wyrafinowana włoska elegancja. Kolekcja podzielona jest na trzy linie – pierwsza oparta została na 12 monetach z wizerunkami zwierząt – opiekunów duchowych. Druga, to prosta w formie, designerska biżuteria ze szlachetnymi kamieniami mocy – szafirami i rubinami. Trzecią linię tworzą naszyjniki z wybranymi przez Marietę, klasycznymi wzorami zawieszek MOKOBELLE.

Fot.: Radosław NAWROCKI dla MOKOBELLE x Marieta ŻUKOWSKA
Fot.: Radosław NAWROCKI dla MOKOBELLE x Marieta ŻUKOWSKA
Fot.: Radosław NAWROCKI dla MOKOBELLE x Marieta ŻUKOWSKA
Fot.: Radosław NAWROCKI dla MOKOBELLE x Marieta ŻUKOWSKA

Znanych gości witały założycielki marki MOKOBELLE – Marta Skłodowska oraz Magdalena Augustyniak. Na wydarzeniu pojawili się redaktorzy mody, styliści oraz gwiazdy : m.in. Anita Sokołowska, Gabi Drzewiecka, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Warnke, Grażyna Wolszczak, Orina Krajewska, Katarzyna Cichopek, Karolina Ferenstein – Kraśko, Dorota Williams, Beata Tadla, Anna Nowak ( cooka.pl ) , Bogna Sworowska, Ranita Sobańska, Joanna Racewicz, Zosia Ślotała, Paulina Koziejowska .

Fot. Baranowski/AKPA
Fot. Baranowski/AKPA

„Od wielu lat myślałam o stworzeniu własnej kolekcji biżuterii – takiej, która jest nie tylko ozdobą, ale również dzięki magicznej mocy symboli i kamieni skrywa w sobie dodatkową tajemnicę. Cieszę się, że wspólnie z MOKOBELLE udało mi się to marzenie zrealizować” – mówi Marieta Żukowska
„Jesteśmy bardzo dumne z efektów naszej współpracy z Marietą Żukowską i cieszymy się, że premiera tej kolekcji miała miejsce w HE Concept Store – niezwykłej, magicznej przestrzeni, która prezentuje polski design na najwyższym światowym poziomie” – podsumowują założycielki marki MOKOBELLE, Marta Skłodowska i Magdalena Augustyniak.

MONETY MOCY-kopia

190924_Mokobelle_1275-kopia

Talizmany -kopia

Partnerami wydarzenia byli: HE Concept Store, Apperol, Cisowianka Perlage i Ferrero Rocher.

Więcej na www.mokobelle.com