Home Wydarzenia Dobrze Mi – wyjątkowa konferencja dla Kobiet już w najbliższą sobotę!

Dobrze Mi – wyjątkowa konferencja dla Kobiet już w najbliższą sobotę!

25korekta

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie – Konferencję dla Kobiet „Dobrze mi” – już w sobotę, 25 marca 2017r. w Warszawie.

Wśród prelegentów najwyższej klasy eksperci i zarazem świetni mówcy, autorzy książek, trenerzy, podzielą się swoja wiedzą i refleksją na tematy bliskie kobietom i kobietami związane

Inspirować będą: KATARZYNA BOGUSZ-PRZYBYLSKA – od 7 lat przeprowadza kobiety przez wewnętrzną przemianę, dzięki której zaczynają akceptować siebie, budzą odwagę by być po swojemu i odzyskują wewnętrzną harmonię. W realizacji misji pomaga jej artecoaching czyli połączenie narzędzi coachingowych z twórczymi metodami pracy zaczerpniętymi ze sztuki i arteterapii. Prowadzi procesy indywidualne, kursy on-line i warsztaty.

MONIKA JANICKA -trener umiejętności interpersonalnych. Współpracuje z firmą w której zajmuje się rekrutacją pracowników i aktywnie wspiera ich w rozwoju zawodowym. Zarządza 80-osobowym zespołem. Pracuje indywidualnie z osobami, które mają potrzebę pogłębiania wiedzy o posiadanych kompetencjach. Wierzy, że świadomość siebie jest najpotężniejszą bronią każdego człowieka, który ją posiada.

IZA KAŹMIERCZAK – z wykształcenia ekonomistka, z pasji i zamiłowania trenerka rozwoju osobistego. Specjalizuje się w empatycznym przyjmowaniu świata i przyglądaniu się potrzebom jako głównym motywatorom ludzkich działań. Blogerka. Współautorka quizu SuperQuizu o pieniądzach w serii Kapitan Nauka (dla dzieci). Od 2014 roku prowadzi wraz Ewą Tyralik serwis jestembogata.pl, wspierając kobiety w tworzeniu fajnych, partnerskich relacji z pieniędzmi.

ANNA ZAJDEL -Redaktorka mody, Stylistka ubioru, Stylistka rzęs, Organizatorka metamorfoz, warsztatów i spotkań dla kobiet, Założycielka społeczności Babska strona mocy.

Uczestniczkom konferencji gwarantujemy znaczący przypływ mocy i życiowej energii. Zapraszamy kobiety szukające pogłębionej inspiracji, innowacyjnej wiedzy i narzędzi wspierających w rozwoju osobistym.

UWAGA! W sprzedaży dostępny jest też specjalny bilet grupowy – jeśli chcesz zainspirować swoich bliskich, podzielić się inspiracją z przyjaciółkami lub po prostu spędzić z nimi dzień w sposób niepowtarzalny – zabierz je na konferencję „Dobrze mi”! Szczegółowy program i zapisy na http://www.dobrzemi.com.pl/konferencje/warszawa-25-marca/

AGENDA

10.00 – Rejestracja

10.30 – Powitanie Uczestniczek

4 INSPIRUJĄCE PRELEKCJE

  • „12 kroków do akceptacji siebie” – czyli to co trudne nie jest niemożliwe – Katarzyna Bogusz-Przybylska

  • „Jak zdobyć pracę, która da Ci satysfakcję” – Monika Janicka

  • „Co z tą kasą? Jak mieć serce, głowę i rękę do pieniędzy?” – Iza Kaźmierczak

  • „Wiosna, ach to Ty!” czyli poznaj swoją sylwetkę i znajdź swój kolor warsztat Anny Zajdel

15.00 – Podsumowanie i Zakończenie

REZERWACJA: http://www.dobrzemi.com.pl/konferencje/warszawa-25-marca/

KONTAKT: biuro@dobrzemi.com.pl