Home Styl Kobieca kolekcja biżuterii FUERZA by Agnieszka Kawiorska

Kobieca kolekcja biżuterii FUERZA by Agnieszka Kawiorska

FUERZA by Agnieszka Kawiorska_03

Agnieszka Kawiorska, aktorka znana z seriali: „Pierwsza miłość”, „Na Wspólnej”, „Barwy szczęścia” czy filmu „Katyń” Andrzeja Wajdy zaprojektowała swoją autorską kolekcję biżuterii dla marki FUERZA – FUERZA by Agnieszka Kawiorska.

Premierze autorskiej, limitowanej kolekcji towarzyszą wyjątkowe zdjęcia aktorki, przedstawiające kobietę zmysłową i seksowną, a jednocześnie subtelną i dziewczęcą. Takiej Agnieszki Kawiorskiej nie znacie!

FUERZA by Agnieszka Kawiorska_01

Czego można spodziewać się po projektach Agnieszki Kawiorskiej? Charakterystycznej dla aktorki delikatności, kobiecości i elegancji. Biżuteria zaprojektowana przez gwiazdę zachwyca wyszukaną równowagą pomiędzy minimalizmem i użytecznością, a wyjątkowym kobiecym stylem. W kolekcji pojawią się ujmujące swoją subtelnością łańcuszki oraz bransoletki, które choć delikatne kształtem, dodadza szyku zarówno codziennej jak i wieczorowej kreacji. Będą to nietypowe połączenia naturalnych kamieni z kryształami, które niewątpliwie zaskoczą swoim designem. Kolekcja idealnie wpisuje się w codzienny rytm życia, jej posiadaczka może ją zawsze mieć przy sobie. Panie, które ponad ekstrawagancję przekładają sobie kobiecą klasykę, na pewno wybiorą coś dla siebie.

FUERZA by Agnieszka Kawiorska_10

FUERZA choć jest młodą polską marką, to już zachwyciła liczne grono gwiazd i celebrytek. Jej biżuteria przypadła do gustu: Annie Popek, Ewie Wachowicz, Paulinie Drażbie, Honoracie Witańskiej, Magdalenie Waligórskiej, Dorocie Czai, i wielu innym znanym kobietom.

A Wy, co myślicie o Agnieszce Kawiorskiej w takim wcieleniu?

Zdjęcia z sesji zobaczycie również na stronie marki.FUERZA by Agnieszka Kawiorska_13

Kolekcja bransoletek i łańcuszków, zaprojektowanych przez aktorkę będzie też do kupienia w sklepie FUERZA na stronie www.fuerza.pl.

zdjęcia – Magdalena Kozicka

makijaż/kreacja fryzur – Ewelina Krasnodębska

stylizacje – Monika Mirowska, Ewa Nierzwicka/INNER stylists

czarna sukienka/body – Gosia Strojek

stylizacja paznokci – Patrycja Zawadzka/Beautymania

opalenizna – Fake Bake