Home Wydarzenia 21 Wielka Wymiana Kontaktów w Warszawie! Musisz tam być!

21 Wielka Wymiana Kontaktów w Warszawie! Musisz tam być!

32089861_1625787757536235_8588299356216492032_n

Prowadzisz swój biznes i chcesz dotrzeć do nowych partnerów lub klientów?

Chcesz poznać przedsiębiorców z różnych branż i wziąć udział w moderowanym networkingu?

A może jeszcze do tego chcesz wysłuchać dwóch motywujących prelekcji?

Jeśli tak, nie może zabraknąć Cię na Wielkiej Wymianie Kontaktów organizowanej 24 maja w godz 17:30-22:00 w budynku Golden Floor przy Al.Jerozolimskich 123a w Warszawie!

PROGRAM

2 SALE: RÓWNOLEGŁA WYMIANA KONTAKTÓW I WYKŁADY

17:30 – 18:30 – Wielka Wymiana Kontaktów cz. 1

18:30 – 19:00 – „Zamień anonimowość w rozpoznawalność – Twój profil osobisty w internecie” – EMILIA BARTOSIEWICZ

19:00 – 19:30 – „Efektywny biznes” – promocja książki ANNA EWA SUSKA

19:30 – 20:00 – Wielka Wymiana Kontaktów cz. 2

20:00 – 20:30 – „Najlepsze strategie inwestowania w nieruchomości” – TOMASZ STAWIARZ

20:30 – 22:00 – Kolacja VIP/wymiana kontaktów cz. 3

PRELEGENCI

EMILIA BARTOSIEWICZ

Założycielka Imagine Yourself. Twórczyni i prezes Lady Business Club, twórczyni i redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl, ekspert budowania osobistej marki w sieci. Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Od 6 lat pracuje z przedsiębiorcami nad skutecznym zwiększaniem ich rozpoznawalności w internecie. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 200 właścicielek firm w Polsce, biorąc udział w tworzeniu ich profili publicznych. Doradza w wyborze odpowiednich kanałów social media i narzędzi zwiększających obecność przedsiębiorcy w sieci, skutecznych kampaniach PR-owych oraz udziela konsultacji z zakresu treści stron internetowych i tworzeniu profili indywidualnych. W 2012 i 2017 roku została wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski. w 2017 została zaproszona do Rady Kobiet Emirates & Europe Business Development Cluster.

TOMASZ STAWIARZ

Dyrektor ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji w firmy Doctor Q BUD, jest absolwentem Wydziału Zarządzania, kierunku Gospodarka Nieruchomościami na Krakowskiej Akademii w Krakowie. Pierwszą Firmę zajmującej się nieruchomościami założył w roku 2009. Założył też i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą wellness, doradczą jak i budowlaną. Tomasz Stawiarz specjalizuje się w analizie nieruchomości pod względem ekonomicznym. Przygotowuje inwestycje oraz prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia. Tomasz Stawiarz ma 31 lat i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jego pasją są oraz wyprawy górskie oraz biegi z przeszkodami. Szczególnie w tej ostatniej dziedzinie odnosi wiele sukcesów.

ANNA EWA SUSKA

Trener biznesu, biznes mentor, specjalista od personal brandingu, ekspert motywowania i inspirowania ludzi, lider, wizjoner, współwłaścicielka firm z branży ekonomicznej, budowlanej, sprzątającej, edukacyjnej i konsultingowej.
Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Finansów w Warszawie, NLP Training& Coaching Academy w Londynie. Najwięcej sukcesów odniosła, tworząc sieci salonów kosmetycznych i zajmując się biznes mentoringiem w Suska Mentoring. Jest świetnym i mocnym negocjatorem, w swojej karierze wynegocjowała wiele dużych kontraktów w Londynie, udowadniając, że kobieta może budować swoją firmę globalnie nawet w londyńskim City, który słynie z twardych reguł biznesowych. Nominowana do konkursu organizowanego przez Zjednoczone Królestwo Polek w Wielkiej Brytanii „Polka Roku 2016”. Brała udział w wielu szkoleniach rozwojowych, kosmetycznych, medycznych i szkoliła się u największych mówców na świecie i w Polsce, między innymi u Anthony’ego Robbinsa, Sonii Stringer, Erica Worre’a, Blaira Singera, T. Harva Ekera. Na wydarzeniu odbędzie się premiera jej najnowszej ksiązki „Efektywny biznes”.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.