Home Wydarzenia 13 urodziny ID Media i rozdanie statuetek MARKA SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNA 2019

13 urodziny ID Media i rozdanie statuetek MARKA SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNA 2019

79760072_2788937651170460_1258188709195415552_o

17 grudnia 2019 agencja ID MEDIA świętowała swoje 13 urodziny! Na wyjątkowej, zorganizowanej w eleganckich wnętrzach salonu BoConcept, gali zebrali się przyjaciele i najbliżsi współpracownicy i partnerzy.

W trakcie imprezy miały miejsce trzy bardzo ważne wydarzenia. Pierwszym z nich było wręczenie statuetek laureatom plebiscytu „CSR Marka Społecznie Odpowiedzialna 2019” organizowanego przez Imperium Kobiet.

– Rozdaliśmy dzisiaj statuetki kilkunastu firmom, które prowadzą działania CSR-owe, dbają o środowisko oraz pomagają potrzebującym. Warto doceniać takie rzeczy. Warto pokazywać, że CSR nie jest domeną tylko tych największych firm czy korporacji. – wyjaśnia Ilona Adamska – Można pomagać na mniejszą skalę, ale równie skutecznie, nie oczekując w zamian poklasku czy pochwał. Takich „dobrych i cichych Aniołów” postanowiłam nagrodzić.

Za wprowadzenie CSR, pomoc potrzebującym oraz działania mające na celu ochronę środowiska nagrodzone zostały:

Fundacja Dietering;
Giełda Eventów- organizacja eventów & Klub Biznesu KOB;
Kumazu;
Cherry Soap;
M’onduniq Professionnel;
Pracownia Tortów Artystycznych – Sowy Słodki Świat;
Columbus Energy S.A.;
Monika Patkowska Projekty;
Atelier Fryzjerskie Anett Aneta Załęcka;
Duża Rzecz / Podróż Bohatera dr Katarzyna Karska;
T2S Group Sp.zo.o;
Synergia Hub Spółka z o. o, Sp. k. / Zielony by Synergia;
Nakatomi; Drbeats Music-Polska;
FixData Lab;

Nagroda specjalna została przyznana Sabinie Sago

Wyróżnienia natomiast otrzymały następujące firmy:
Agencja Reklamowa MadoArt Magdalena Peszko-Doktor;
Pracownia Marzeń Paulina Wronecka;
PROGRES Marta Gargas;
Słowiański Jedwab Estera Grabarczyk;
Elixir Clinic Justyna Gabrukiewicz;
Doula Agnieszka Dróżdż;
W Miejskiej Kniei Katarzyna Mikulska;
Koch Optical Justyna Kochańska;
Klinika Młodości Blanka Pawłowska;

laureaci

Kolejnym punktem programu był koncert, obdarzonej niezwykłym, porównywalnym do Tiny Turner głosem, Sabiny Sago. Jestem przekonana, że o tej młodej wokalistce jeszcze niejednokrotnie usłyszymy.

79657808_2788934331170792_1496968399564046336_o

Kulminacyjnym momentem była premiera kalendarza charytatywnego na rzecz Samotnych Mam. W sesji zdjęciowej wzięły udział Kobiety Biznesu, czytelniczki Imperium kobiet.

Jak na prawdziwą imprezę urodzinową przystało – nie mogło zabraknąć pięknego tortu przygotowanego przez Pracownię Tortów Artystycznych Sowy Słodki Świat.

– To był cudowny wieczór spędzony w kameralnym gronie, wśród bliskich mi osób, przyjaciół wydawnictwa, klientów, reklamodawców. Luźna atmosfera wydarzenia sprzyjałam kuluarowym rozmowom i zawieraniu nowych znajomości. Cieszę się, że właśnie tego dnia uroczystą premierę miał mój najnowszy projekt – kalendarz charytatywny na rzecz samotnych mam. Było wzruszająco, było klimatycznie. – podsumowuje Ilona Adamska – Chciałabym również podziękować cudownej wokalistce o niebiańskim glosie Sabinie Sago za niezapomniany występ oraz Annie Sowa za przepyszny tort, który był istnym dziełem sztuki. Uśmiechy kieruję także w stronę Kamila Maślanki za to, że zgodził się udostępnić nam ekskluzywne wnętrza salonu Boconcept. To wydarzenie pokazało mi, ja wiele dobrych ludzi mam blisko siebie. Jak wiele osób mi kibicuje i trzyma za mnie kciuki. Dziękuję za to, że jesteście. To Wy dajecie mi powera do działania.

80761112_2788938451170380_7221468920987779072_o

Zgodnie z zamierzeniem właścicielki ID MEDIA, wydawcy portali Imperium Kobiet wydarzenie miało charakter przyjacielskiego spotkania w domowych wnętrzach, co sprzyjało rozmowom kuluarowym i networkingowi. Czuć było dobrą energię od pozytywnych ludzi sztuki i biznesu. Umiejętność skupiania takich wyjątkowych osób jest szczególnym darem Ilony Adamskiej.